3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 22 ve 22

Konu: Mustafa Eraslan ve Ömer Çoşkunun ürünleri yasaklandı, fakat internet

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Dr. Mustafa Eraslan / Şikayet No : 1474239 %0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Dr. Mustafa Eraslan Alınan İlaçlar Babamı Daha Kötü Etti! Uğur G. | 27 Kasım 2012 09:20

Babamı geçen yıl kaybettik.Babamda diyabet hipertansiyon ve kalp hastalığı vardı kalp amaliyatı olamaz dendi ve babamda bu üzere dr. Mustafa Eraslan dan Panax ve reishi mantarı denilen bir ilaç aldı tetkik sonuçları bu firmaya gönderildi orda incelendi ve belirli bir doz ayarlandı bize gönderirken kalp damarları nı kesin açılacak böbrekleri içinde reishi mantarı çok iyi gelecektir dendi.

Olmazsa isterseniz tedavisi tarafımızca yapılacak yada para iadesi yapılacaktır dendi ve bir kaç kutu kullandı dahada kötüye gitti durumu sonradan böbrek yetmezliği gelişti ilaçları almadan önceki de sonrakilerde yani bütün tetkikleri elimde sonuca bakıldığında bi faydası değil eskisinden daha kötü olduğu açıkca belli sonradan bizi aradılar tekrar ilaç satmak için bende durumu anlattım ama para iadesi yapılmadı talepte etmemiştik zaten..

Kaynak: Dr. Mustafa Eraslan Alınan İlaçlar Babamı Daha Kötü Etti!
    Geniş Bilgi: http://www.dogaltedavi.net/f259/must...anax-6616.html
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:56 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Dr. Mustafa Eraslan / Şikayet No : 1455879 %0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Dr. Mustafa Eraslan İlaç Rahatsız Etti! Fatma Y. | 16 Kasım 2012 10:00

Annem, böbrek hastası, normal ilaçlarını kullanırken gayet iyiydi. Dr. Mustafa Eraslan'ın ilaçlarını kullandı ve şuanda diyalizlik duruma geldi. şimdi ne olacak.. Allah'a havale ediyorum.

Kaynak: Dr. Mustafa Eraslan İlaç Rahatsız Etti!
    Geniş Bilgi: http://www.dogaltedavi.net/f259/must...anax-6616.html
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:57 AM ) degistirilmistir.

3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123