2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 ve 22

Konu: Mustafa Eraslan ve Ömer Çoşkunun ürünleri yasaklandı, fakat internet

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1586257 Sonraki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri İlgi Göstermediler! Yüksel Ü. | 22 Ocak 2013 09:31

Beş Kutu Günde 2 şerden Kibarlı Panax kullandım.Şikayetim olmadığı halde tedbiren. 5 kutu bittikten 1 ay sonra sıkışmalarım ve terlemelerim olmaya başladı. Mersin Doğuş Hastanesine Dr. A*** V**** Bey e muayene oldum Anjiyo dedi. Oldum.1 damar 98% tıkalı diğer bir damar 50% tıkalı. Birine stend takıldı. Bunun üzerine M**** E**** a ulaşmaya çalıştım.Mümkün olmadı.

Mersin Bayiilerine gittim durumu izah ettim. O günlerde Konferansa gelecekmiş mutlaka beni arayın dedim aramadılar. Onlarca kez telefon açtım, mailler attım. Nafile.Anjiyo olalı yaklaşık 5-6 ay oldu ama hala arayan soran yok. Şimdi: Umutların üzerinden bu rant niye?

Kaynak: Kibarlı Sağlık Ürünleri İlgi Göstermediler!
    Geniş Bilgi: http://www.dogaltedavi.net/f259/must...anax-6616.html
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:50 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1583374 Sonraki ŞikayetÖnceki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri'nin Hiç Bir Etkisi Yok! Emrullah E. | 19 Ocak 2013 16:40

Mart ayından ekim ayına kadar kullandığım alırken de 1500 lira verdiğim kibarlı cemre + panax + e1 setinden fayda görmek yerine zarar gördüm. Sperm sayısını arttırması için başladığım tedavi sonucunda sperm sayım yarı yarıya düştü.

Bir de ortada bilgi kirliliği var bi doktorun dediğini diğeri tersine söylüyor. kendi içlerinde bile çelişiyorlar. Kibarlı cemreyi verenler şimdi onu tavsiye etmiyoruz diyorlar. Birini aç birini tok kullanın demişlerdi, şimdi ikisi de aynı diyorlar. Benim vaktimi paramı ve umudumu harcayan kibarlı grubundan ve geri döneriz dedi dönmedi.

Kaynak: Kibarlı Sağlık Ürünleri Muhatap Bulamıyoruz!
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:51 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1583374 Sonraki ŞikayetÖnceki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri'nin Hiç Bir Etkisi Yok! Emrullah E. | 19 Ocak 2013 16:40

Mart ayından ekim ayına kadar kullandığım alırken de 1500 lira verdiğim kibarlı cemre + panax + e1 setinden fayda görmek yerine zarar gördüm. Sperm sayısını arttırması için başladığım tedavi sonucunda sperm sayım yarı yarıya düştü.

Bir de ortada bilgi kirliliği var bi doktorun dediğini diğeri tersine söylüyor. kendi içlerinde bile çelişiyorlar. Kibarlı cemreyi verenler şimdi onu tavsiye etmiyoruz diyorlar. Birini aç birini tok kullanın demişlerdi, şimdi ikisi de aynı diyorlar. Benim vaktimi paramı ve umudumu harcayan kibarlı grubundan ve geri döneriz dedi dönmedi.

Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:51 AM ) degistirilmistir.

Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:52 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1565293 Sonraki ŞikayetÖnceki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri Muhatap Bulamıyoruz! Saadet Y. | 14 Ocak 2013 09:00

Mustafa Eraslan bazı televizyon kanallarında çıkıp yaptığı ilaçlarla şifa dağıttığını söylüyor, söylemekle kalmıyor etrafına topladığı birkaç sözde örnekle güven sağlıyor . Bizde bu sözde doktoru devletin de izlediği kanallarda yanıltıclık olmaz düşüncesiyle sipariş verdik.

Eşimin rahatsızlığı ülseraktifkolit ve yüksek tansiyon, telefon görüşmemizde endişelerimizi anlattığımızda telefondaki bey bir doktor edasıyla öyle bir konuşma yaptı ki ,yok canım diyorsunuz sahte yada tehlikeli olsa biz vatandaşlarını düşündüğü için aktarları kapatma kararı alan Sağlık Bakanımız bunlarada izin vermezdi.

Ama ne yazıkki bir haftada eşimin tansiyon tavan yaptı, börekler sinyale geçti,bağısak düzeni bozuldu ama karşınızda muhatap yok, faturada vermiyor.

Kaynak: Kibarlı Sağlık Ürünleri Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:52 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1565293 Sonraki ŞikayetÖnceki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri Muhatap Bulamıyoruz! Saadet Y. | 14 Ocak 2013 09:00

Mustafa Eraslan bazı televizyon kanallarında çıkıp yaptığı ilaçlarla şifa dağıttığını söylüyor, söylemekle kalmıyor etrafına topladığı birkaç sözde örnekle güven sağlıyor . Bizde bu sözde doktoru devletin de izlediği kanallarda yanıltıclık olmaz düşüncesiyle sipariş verdik.

Eşimin rahatsızlığı ülseraktifkolit ve yüksek tansiyon, telefon görüşmemizde endişelerimizi anlattığımızda telefondaki bey bir doktor edasıyla öyle bir konuşma yaptı ki ,yok canım diyorsunuz sahte yada tehlikeli olsa biz vatandaşlarını düşündüğü için aktarları kapatma kararı alan Sağlık Bakanımız bunlarada izin vermezdi.

Ama ne yazıkki bir haftada eşimin tansiyon tavan yaptı, börekler sinyale geçti,bağısak düzeni bozuldu ama karşınızda muhatap yok, faturada vermiyor.

Kaynak: Kibarlı Sağlık Ürünleri Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:53 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1565293 Sonraki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri Muhatap Bulamıyoruz! Saadet Y. | 14 Ocak 2013 09:00 Mustafa Eraslan bazı televizyon kanallarında çıkıp yaptığı ilaçlarla şifa dağıttığını söylüyor, söylemekle kalmıyor etrafına topladığı birkaç sözde örnekle güven sağlıyor . Bizde bu sözde doktoru devletin de izlediği kanallarda yanıltıclık olmaz düşüncesiyle sipariş verdik.

Geniş bilgi: http://www.dogaltedavi.net/f259/must...anax-6616.html
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:54 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1548621 Sonraki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Kibarlı Sağlık Ürünleri Satış Yapmak İçin Yanlış Bilgi Veriliyor! Hikmet Ö. | 04 Ocak 2013 10:41

Şeker hastalığı için almış olduğum ilaç takviyesi bana tarif için dr M****beyin sistemden ismimizi görüp arayıp ilacın kulanım hakkında bilgilendireceğini söylediler 45 gün olmasına rağmen bizi kimse aramadı ben kendi imkanlarımla bitki uzmanı T**** beyle bağlantı kurdum durumu kendisine izah ettim hastamın tip 1 diyabet hastası olduğunu hastanın yaşının 16 olduğunu söyledim. Kendisi bana almış olduğum ilaçların 18 yaşından küçüklerin kullanamayacağını söyledi ben ilaçları sipariş verirken S**** bey e durumu izah ettim.

Hastamın küçük olduğunu tip1 diyabet hastası olduğunu söyledim.O bana çok rahatlıkla kullana bileceğini söyledi.İlaç satmak için sağlığı hiçe sayarak türlü yanlışla ilaç takviyesi satmak dr M**** beye zarar vereceğini düşünüyorum.Bu işin kanuni takipçisi olacağım.

Kaynak: Kibarlı Sağlık Ürünleri Satış Yapmak İçin Yanlış Bilgi Veriliyor!
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:54 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Kibarlı Sağlık Ürünleri / Şikayet No : 1538998 Sonraki ŞikayetÖnceki Şikayet%0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler

Kibarlı Sağlık Ürünleri Ürünlerin Faydası Yok! Mustafa G. | 29 Aralık 2012 12:20

Burdan alınan ürünler kesinlikle faydası yok yan etkileri şeker/böbrek yetmezliği/kalp damar sıkışıklığı/ bunun gibi bir sürü rahatsızlıkları çıkardığı internetten bakabilirsiniz annem bunların yüzünden şeker hastası oldu. 01. 01. 2013 günü tüketici mahkemesine başvuru yapacağım

Kaynak: Kibarlı Sağlık Ürünleri Ürünlerin Faydası Yok!
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:55 AM ) degistirilmistir.

Şikayetler / Sağlık / Doğal Ürünler / Dr. Mustafa Eraslan / Şikayet No : 1443063 %0Şikayetçi ProfiliTüm Şikayetler Dr. Mustafa Eraslan Paramı Ödemiyor! Selcuk S. | 10 Kasım 2012 10:50

2 Ay önce tv. programında ki konuşmalarından etkilenerek belirtmiş oldukları numarayı aradım ve kronik migrenim olduğunu belirttim görüşmüş olduğum kişide efendim %70 şifa bulacaksınız inşallah deyince baya ümitlenip sipariş verdim. gönderdikleri ilaçlara 450tl ödedim. Ve bana size gönderdiğimiz ürünler şifa olmaz ise paranızı iade edeceğiz dendi.

Paramı geri ödemeyip tedaviye devam edeceğiz deyip Dr. M*** D*** ile görüşeceğimi belirttiler. M*** D*** ile görüştüm oda bana 1500 tl tutarında Detox cihazını almam gerektiğini belirtince bütün umutlarımın hayal olduğunu fark ettim. şuan bu kişileri Sağlık bakanlığına şikayet ettim paramı geri ödemezlerse mahkemeyede vereceğim.

Kaynak: Dr. Mustafa Eraslan Paramı Ödemiyor!
    Konu anau2 tarafindan (03-09-2013 Saat 07:56 AM ) degistirilmistir.

2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu