Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: Aziz Türk Milleti 3. Dünya Savaşına hazır ol, bu bizim için var oluş y

anau
    Guest

Aziz Türk Milleti 3. Dünya Savaşına hazır ol, bu bizim için var oluş y

Yıllar önce Ruslar Çeçenistan'a saldırmış ve benimde piskolojim bozulmuştu.üeçenistan'a savaşmak için gitmek istedim, ülkü Ocaklarına kayıt olmak için gittiğimde, Sen Rusca bilmiyorsun, Çecence bilmiyorsun, sen sadece ayak bağı olursun senin gibi gitmek isteyen 10 binlerce insan var.Ama bu mümkün değil, çünkü hiçbir şey yapamadan öldürülürsünüz dediler.Ben de o dönem bunalıma girdim.Allahım ne olacak bu Türklerin hali diye düşünüyordum ve sabahlara kadar, Uyguristan, Güney Azerbaycan, üeçenistan ve Filistini düşünmekten uyuyamıyordum.Allahın işine bakın: Erzurumlu ibrahim Hazretleri ne demiş: Mevlam neylerse güzel eyler, Sen zannedersin gayreyler, Mevlam neylerse güzel eyler, o şerleri hayreyler demiştir.Küfürü (ABD) bilerek veya bilmiyerek isteyerek veya istemiyerek SANA HİZMET ETTİRİR.

Batı (AB, ABD, İsrail) Türkiyeyi Suriyeye girmeye zorluyor.Buna karşı Türkiye'nin karşı koması mümkün değil, zira Suriye de ki Batı Ajanları Suriyeyi saldırı için kışkırtırlar ve Türkiye savaşmak zorunda kalır.Türkiye batının isteklerine boyun eğerse 22 İslam ülkesini ki böl parçala yönet de sıralama Suriye, İran ve Türkiye şekline olacak. Eğer Türkiye batının (AB, ABD ve İsrail) isteklerine boyun eğmezse böl parçala yönet de sıralama değişir ve önce Türkiye sonra Suriye ve sonrada İran böl parçala ve yönet sistemin de sıralama değişecek.Türkiyenin başında hangi parti, hangi siyasi hareket olursa olsun buna uyacak.Uymazsa başına daha büyük iş açacaklar.

Türk Milleti olarak çok uyanık olup çok çalışmalıyız ve her duruma karşı hazırlıklı olmalıyız. 3. Dünya Savaşına doğru giderken bu savaşın sonunda milli bütünlüğümüzü, birlik ve beraberliğimizi koruyabilirsek yeniden 1000 yıl Dünyaya hükmedebiliriz, aksi halde yok oluruz. Millet olarak 3. Dünya Savaşına doğru giderken her alanda hazırlıklı olmak zorundayız.üok çok ama çok çalışmalı ve her meslekte çok kalifiye insanlar yetiştirmeliyiz.Herkes yarına çok ama çok iyi hazırlanmalı zaman uyuma zamanı değil.Biz istesekte istemesekte batı bizi kullanmak isteyecek. Biz Türk Milleti olarak bu oyunu bozabilmek için piyon değil şah olmalıyız. şah olabilmek içinde çok güçlü olamlıyız. Durdurulması mümkün olmayan 3. Dünya Savaşına doğru gidiyoruz.Allah Türk Milletine ve İslam Alemine yardım etsin.

İnşallah Savaş olmaz, fakat batı üin, Hindistan, Rusya, Türkiye, Türk Devletleri ve Asya Kaplanlarının ekonomik kalkınmaları karşısında batının çöküşü ve bitişi. Ancak ve anacak bu gidişatı değiştirmeleri ile mümkündür. Bunu değiştirmek için ise batı bu savaşı yapmak zorundadır. Batı (AB, ABD ve İsrail) bu savaşı yaparak gidişatı değiştirmek istemektedir. Batı bunu istiyor diyerek bizde koyun gibi her şeye evet diyecek değiliz tabii oyunun en kritik anında kendi hamlelerimizi yapabilecek güçte olmalıyız. Ancak ve ancak çok akılı olur ve çok çalışırsak ve bu milleti her şeyden çok ve çok seven her görüşten insanların kendi parti, cemat, cemiyet, dernek vb kurum ve kuruluşlar da vatanperverlerin hakim olması gerekmektedir. Batının uşakları kurum ve kuruluşlar da hakim olursa sonumuz tehlikeli olur. Kurtuluşumuz her her alanda önce vatan diyen insanların söz sahibi olması ile mümkündür. ürneğin: Almanya da hangi siyasi parti iktidarda olursa olsun öncelikleri Alman Milletinin menfaatleridir, bizde de milli şuura sahip insanların her partide söz sahibi olması gerekir.
    Konu anau2 tarafindan (03-08-2013 Saat 12:45 PM ) degistirilmistir.