Öncelikle Cumhuriyet Savcıları olmak üzere; Polis ve Jandarma teşkilatlarını göreve çağırıyorum!.. Ülkemizde otuz yılı aşkındır yıkıcı ve bölücü faaliyetlerde bulunan; kadın, çocuk demeden kırk bin insanımızın kanına girenlerle, adına BOP denen amerikan projesinin hayata geçmesi için varını yoğunu ortaya koyanların ortak hareket ettiği, yazılı ve görsel basınca tespit edilmiştir!..

Gereğinin yapılması ve bu insanlık suçunu işleyenlerin derhal tutuklanmaları esas olandır!..

Bu ihanetleri isim-isim, kare-kare yakalayan ve halkın gözüne sokan medyamızın, tarihi kayıtlar açısından ne denli önemli bir iş yaptığını da buradan belirtmek ve paylaşmak görevimizdir..

Teşekkürler MEDYA; kendinizi de bu sürece dahil ederek -ki başından beri öyleydi- öyle önemli bir görev îfâ ediyorsunuz ki; ihanetiniz ödüllendirilecektir; hiç merak etmeyiniz!..

Vatana ihanet suçunun tüm belge ve kaynakları ortada iken.. Ve ihanet ayyuka çıkmış iken.. ve ellerindeki tüm yetkilere rağmen, bunları kullanmak yerine araziye uyma yolunu seçen askeri ve sivil yetkililerin de bu ihanet içerisindeki rolleri tarihe not düşülmektedir!..

Türk Milleti, bu aşamadan sonra yalnızdır!.. Partili-partisiz tüm yurttaşlar, yaşadıkları bölgelerde kuracakları 'NAMUS CEPHELERİ' ile memleketlerine sahip çıkacaktır..

Bu süreç içerisinde 'BİZ'im de sesimizi kesebilirler; aldırmadan yolunuza devam edeceksiniz ve gerekirse; yine-yeniden bir 'ORDU', yine-yeniden bir 'DEVLET' kuracaksınız!..

Bu büyük ihanetin içerisinde olanlar kadar, ellerinde yetkileri olduğu halde kullanmaktan imtina edenler de suçludur; aradan bir asır geçse dahi gıyaplarında yargılanacaklar ve vatana ihanet suçu ile yaftalanacaklardır!..

Tüm bunları, sahip olduğum tarih bilgisine dayanarak söylüyorum; bizi, ortalık cehenneme döner, tehditleriyle yıldırabileceklerini sananlara ise şunu söylüyorum; ''cehennem görmemişsiniz''!..

Ey Türk halkı; şu aşamadan sonra askerden veya başka bir yerden fayda bekleme; kurtuluşunun tek anahtarı 'NAMUS CEPHELERİ' dir...