05-07-2006ðnýn ilk saatlerið..

þu an saat 02:19.Ýþyerimdeki bilgisayarýn baþýnda yine sabahlýyorum.Parmaklarýmýn klavye ile buluþmasý bu saatte baþlýyor.Aklýmda binbir düþünce,bin bir sitem,bin bir tasa,bin bir korku..!.Kah karþýmdaki yan yana duran haritalardan bir, dünya haritasýnda Türkiyeðnin konumuna bakýyorum,kah sadece Türkiyeðnin coðrafi konumunu gösteren haritada sýnýrlarýmýza bakýyorum..!

Nerden,nereye dedim bir an.Evet nerden nereye ?.Türk Milleti Osmanlý Ýmparatorluðundayken dünyanýn dörtte üçüne sahipti.þimdi neye sahip acaba diye düþündüm.Bizi kim bu hale getirdi ?.Hangi yanlýþ politikalarý izledikki siyasi olarak koskoca çýnar ððOSMANLIðð bir yüzyýlda yok oldu..?.Buna sebebiyet veren ððCANAVARLARðð kimlerdi acaba diye düþündüm.Kafamý bu cevabýný bildik sorular ile meþgul ederken bir an yutkundum,gözlerim karardý,uyku bastýrdý..!

Ya o an uyuyacak,yaptýðým iþe ððÝHANETðð edecektim,yada uykuya ððRESTðð çekip yýkýlmayacaðým sana diyecektim.Ben zor olan yolu seçtim..

Amaaaa bunun içindeð!

Yavaþ yavas gözlerimden,bedenime doðru beni esir almaya çalýþan uykuyu yenebilmek için,sýcak bir þeyler içmem gerekiyordu.Bir kaç adým ötemde duran,büro tipi hazýr çay,kahve v.b içecekler için yapýlmýþ makineden ððNESTLEðð marka çayý elime alýp yudumladýðýmda gözlerim bir anda açýldý..Uykum falan kalmadý..Beynimi kemiren sorularýn bir tanesinin cevabýnýn bulmuþtum.

Bu koca çýnar ððOSMANLIððyý bitiren canavarlar ððNESTLEðð yi icad eden canavarlardý.Bu canavarlarýn ððÝHANETððleriydi.400 küsur yýl aramýzda ððkardeþðð gibi dolaþýp son yüz yýlda akrep gibi bizi sokan bir ýrkýn þerefsizliðiydi.!

Hemen aklýma bir diðer soru geldi.Hangi yanlýþ politikalarý izledik ki ððOSMANLIððyý bir yüzyýl içinde yýktýk yok ettik.Hemen aklýma onunda cevabý geldi þimþek gibi..Cevap þuydu..Ýspanya kralý Ferdinand ilekarýsý olan kraliçe Ýzabellaðnýn 31 mart 1492 yýlýnda beraber yayýnladýklarý ortak bir ferman ile ülkelerinden kovduklarý ððYAHUDÝððleri baðrýna basan,kucak açan,Osmanlýðda kalmalarý için yasa çýkartan ððSultan 2.Beyazýdððýn yanlýþ siyaset politikasýydý..!

Cevaplar birer birer tekrar hafýzamda canlanýyor,çorap söküðü gibi geliyordu aklýma.Bir an Sultan 2.Beyazýd neden yanlýþ politika izlesin ki dedim içimden.Koskoca padiþah,üstelik babasý ððBizansýðð yýkýp adýný ððÝSLAMBOLðð yapan ððFATÝH SULTAN MEHMEDðð idi.O an o sorununda cevabý belirdi aklýmda.

Biz ððTüRKðLERÝN ÝNANILMAZ HOþGüRüSüYDüðð.

Yukarýda söylediðim bütün konularý toparlamak gerekirse kah ððOsmanlýððyý yýkan,kah ððTürkiyeððyi parçalanmanýn eþiðine getiren tek bir sebep var oda biz ððTürkððlerin ÝNANILMAZ HOþGüRüLü olmasýdýr..þimdilerde bakýyoruzda bu hoþgörüyü yanlýþ mecralara çekmeye çalýþanlar türüyor etrafýmýzda.Hýristiyan batýnýn yýllardan beridir,hatta asýrlardýr ððTürk Milletððini parçalama gayretleri ile uðraþýp didindiklerini, hain emellerini gerçekleþtirmek için bu hoþgörü masalýna çeþitli ððMASKEððler takarak üstümüze gelmelerini neden bazý çevreler fark edemiyor ?

üzellikle batýnýn ððASYAYI ÝþGALðð düþünceleri ve Amerikaðnýn Yahudi lobisinin ððKUDüS KRALLIÐIðð projesi için ýlýmlý Ýslam,hoþ görü,diyalog,Ýbrahimi dinler,cart,curt gibi MASKE li ve süslü oyuncaklara ihtiyaçlarý vardýr.Bu kendileri için önemli olan projenin hayata geçmesi içinde ððTürkiyeððnin ya tam yok olmasý gerekmektedir,yada teslim alýnarak bu amaçlarý için TüRKLERÝ kullanarak baþarmalarý gerekmektedir.

TüRKÝYE ÝüERÝDEN TESLÝM ALINMADIKüAðBATININ ÝþGAL RüYALARI GERüEÐE DüNüþEMEZ..!

Kilit cümle budur..!

Ne yazýk ki TüRKÝYE içeriden teslim alýnmýþtýr.RTE ve avanesinin yanýnda FETTULLAH ve þakirdleride bu batýya ððTESLÝMÝYETÝNððiçindedirler.Birisi siyasi olarak bize ððÝHANETðð ederken,bir diðeride dini kullanarak hem ððÝSLAMðða hemde bize ððÝHANETððetmektedir.Fettullah Gülen gibi kiþilerin takkelerini bizler elimizden geldiðince düþürterek ððKELððlerini göstermeye çalýþýyoruz.Ancak anlayamadýðým þey bazý insanlar bu konuda neden anlamamakta diretiyorlar.?

Son iki haftadýr Kanaltürkðte yayýnlanan ððYolsuzluk ve Yoksullukðð adlý programa Fettullah Gülenðin 35 senelik eski dostu,þimdilerde ise düþmaný olan Nurettin Veren katýlýyor.üarpýcý açýklamalarý ile gündemi adeta yerinden oynatan sayýn VEREN o kadar müthiþ açýklamalar yapýyorki inanýlmaz.Bir baþka ülkede bu tür ððÝFþAATððlar olsa hükümetler yýkýlýr,iç savaþ olur.

Bu söylenenlere ne yazýk ki Türkiyeðnin MASONÝK BASINI itibar bile etmiyor.Hülya Avþarðýn þýmarýk kýzýna,Sibel Canðýn bikinili haline,mankenlerin yatak ððPARTNERððlerine,Laila,Reina gibi gece kulüplerinde içip içip saða sola sataþan zengin ððPÝüððlerine ayýrdýðý birkaç saatin yüzde birine bile girmiyor Nurettin Verenðin bu þok açýklamalarý.

Hatta Fettullah Gülenðin zaman paçavrasý,aksiyon,sýzýntý gibi dergileri,samanlýk medyasý bile ilgi göstermiyor.Nurettin Verenðin adýný bile ððbu adam iftiracýdýrðð diyerek anmýyorlar.üünkü eðer bu medyada Nurettin Veren ððGEDÝÐÝððaçýlýrsa ððNURðð yüzlü (!) lerin ððNURSUZLUKððlarý ve batýnýn ððÝþGALðð için kullandýklarý ððMASKELERðð birer birer inecektir.Bunun içinde en ufak bile açýk vermelerine sebep olacak zerre haberin bile yer almamasý gerekmektedir kanallarda veyahut basýnda.Bu milletin bu Fettullah Gülenði tam kavramamasý gerekmektedir hain emelleri için.

ALLAHðtan ððÝNTERNETðð dediðimiz el konulamaz,yönlendirilemez yolumuz varda buradan milletimizi bu hainlere karþý uyarýyoruz.Bir zaman önce aciz kendi sitem olan www.azapaskerleri.net te sayýn Nurettin Verenðin Kanaltürkðe yaptýðý açýklamalardan birkaç baþlýk yazmýþtým.Okuyamayanlar þuradan okusunlar..

http://www.azapaskerleri.net/sayfasi...rticle&sid=313

Geçenki proðramada katýlan sayýn Nurettin Veren yine sarsýcý açýklamalar yaptý.Gerçi ben sonuna yetiþtim.Ama birkaç baþlýðý hatýrýmda sizlerle paylaþmak istiyorum..

ÝþTE VERENðÝN þOK AüIKLAMALARINDAN BÝR KAüI

TSK içinde ððNURCUðð lar var..

Polis teþkilatýnda da ððNURCUððlar var..

Polis teþkilatýndaki bazý ððMüDüRððler bazý memurlara ððNURCUððolduklarý için emriniz varmý diye soruyorlar.Yani üST ler AST lara eðiliyorlar.

ððNURCUðð olduklarý için TSKðdan ihraç edilenler var.Bu ihraç edilenler kendi çevreleri içinde rezil olmamalarý için daha iyi makamlara yerleþtiriliyorlar.

Cemaatin bu TSK dan atýlmalardan korkmamasý için bu yola baþvuruluyorki bakýn TSK dan atýlsanýz bile size daha iyi þartlar sunuyoruz deniyor..

Tsk dan atýlan ððBÝN BAþI ððmakamýnda olanlar bile var.Ve bu adamlar belediye MECLÝS lerine hatta bazý belediyelerde baþkandan sonra ikinci adam bile olmuþlardýrð

Son sözð.

Saat þu an 04:53..Artýk gizli papaz Fettullah Gülenði deðil evdeki yataðýmý düþünüyorum..

Ýþte sevgili kardeþlerim.Gece saat 02:19 dan,saat 04:53 e kadar aklýmdan geçenler bunlardý.Boþ boþ oturmaktansa birkaç satýr gerçekleri yazýp bu milleti ððMASKELÝ SURATLARA KARþIððuyandýrmak istedim.Umarým baþarýlý olmuþumdurðUmarým uyanmýþsýnýzdýr.Eðer uyandýnýz ise ne mutlu banað

Hepinize ððGüNAYDINðð.

Bir sonraki yazýya kadar hoþçakalýn..

Hepiniz bir ve var olan yüceler yücesi ALLAHða emanet olun..

www.azapaskerleri.net azapaskerleri@hotmail.com