MERT AYDOÐDU ÝLE ÝLGÝLÝ FORM SÝTELERÝNDE YAZILANALRDAN BÝR BÝR TANESÝ

MUHABBET MüEBBET - þEREFSÝZ GüRDüM AMA BU KADARINI GüRMEDÝM!!!

Son_Sagu - üar Kas 14, 2007 2:19 pm
Mesaj konusu: þEREFSÝZ GüRDüM AMA BU KADARINI GüRMEDÝM!!!

Ýnternette dolaþýrken bir siteye rastladým.Sitenin adresini verip rating arttýrmak istemem.Sitedeki yazýlarý okurken sinirlerim tepeme fýrladý.Hayatýmda hiç bu kadar küfrettiðimi hatýrlamýyorum.

Site Mert Aydoðdu adlý þerefsize aitti.Bir gün resimli bir sözlük çýkartacak olursam ??????????.kelimesinin anlamý için Mert Aydoðdu'nun resmini kullanacaðým.Kusura bakmayýn ama resmen ?????...

Sitesinde Kemalistler ve Sosyalistler'i vatan haini olarak nitelendirirken kendisi þu sözleri söylemektedir:''Ben ABD de iken bir kez Meksika'ya gittim sonra Californiyaya girince topragi optum.''.Vatansevere bak sen!!!Sitede Kemalistler'e edilmeyen hakaret kalmazken,Yahudiler'i ve ABD'yi göðe çýkarmýþ.

''Yahudilerle beraber bu konuda ortak dusmana karsi savasmaliyiz. Bakin yahudiler ABD'de bir tane bile sosyalist ulusalci militarist birakmadilar.''

Sözde PKK'ya da karþý olduðunu söylüyor.Hatta PKK'ný varlýðýný Atatürkçülüðe baðlýyor:

''Bu terorun bitmemesinin baslica nedeni TSK'dir. Cunku siz okullarda Devletci Kemalist egitim vermeye calsirsaniz, din egitimi vermezseniz , haliyle bu insanlarda dinsiz olarak sosyalist komunist bir yapilanmaya yoneleceklerdir. Kemalizm'in en buyuk destekci orgutu PKK'dir. Sevgili okurlar, dikkat edin amerikan okullarindan olsun bunun gibi diger okullardan olsun vatan haini cikma olasiligi cok dusuktur, yine dikkat edin pkk olsun vatan haini olsun bu tarz kisilerin cogunun devlet okullarindan ciktigini gorursunuz. Neden? Cunku devlet'in egitim sistemi kemalist bir egitimdir.''

Peki bu þerefsiz,Mossad ajanlarýnýn pkkyý eðittiðini ve abdnin pkkya silah saðladýðýný bilmeyecek kadar cahil mi?

Amerika'nýn peþmeregelere ve pkkya verdiði desteði 10 yaþýndaki çocuklar bile bilirken bu adam bilmiyor.Yoksa biliyor da bilmek mi istemiyor?Ona siz karar verin.

Bazý yazýlarý sinirlendirirken bazýlarý da güldürmüyor deðil:
Simdi Camel sigara ne alakasi var demeyin.Istihbarat servislerinde Ataturk'un adi Deve'dir ve evraklarda deve diye gecer, hatta bazi konusmalardada deve diye ogecer. Tabi bu yabancilarla konusmalarda ozellikle. Ayrica Camel ataturkculerin sigarasidir. Eger Camel icen tanidiginiz varsa muhtemel Ataturkcu'dur, kizilbas olma ihtimali yuksek. Hatta daha koyulari camel sigarayi bile sol elle icerler. Hatta boyle bir sarki mi siirmi ne vardi hatirliyorum ama arayamadim internette. Neyse camel kutusunda gordugunuz gibi piramit olsun v.s. olsun ne anlama geldigini biliyorsunuz yazmama gerek yok. Ataturkculerin taptiklari seyler diyelim kisaca. Size bir aciklama yapayim madem yazdim, Ataturk'un ismi istihbaratcilarda neden deve diye geciyor? Cunku Ataturk'un tam adi Mustafa Kemal Ataturk tur ve gercek adi Kemal dir. Devenin ingilizce yazilisi "Camel" okunusu "Kemýl" dir.

''Simdi Reina ile ne alakasi var demeyin. Bir gece klubune verilen isimlerde onemlidir. Cunku bir ismin tipatip aynisini yazamiyacaklarindan bir iki harf oynamasi yapicaklardir. Simdi gelelim reina ya sizce neye benziyor? Raina ya benzemiyormu? Dusununun yazarken Hurriyet gazetesi bile sasiriyor ve Raina diye yaziyor.Evet Kuran'in hukmunu okudunuz. Bakara suresi 104. ayet. Yani bu kelime yasak oldugu halde kim bunu kullanir? Kim buna benzer bir kelime kullanir? Hemde gece klubune? Bakin ayetler onemlidir uzerinde iyice dusunulmesi gerekir, yine ayette sozlerine dikkatle dinleyin diyor. Yani raina ve benzeri sozlere dikkat edin diye resmen uyariyor! Yani sirf yazilis degil ingilizce bile olsa okunusuna bile dikkat edin diyor.''

Bu adamýn bu yazýlarýný göstermesem bile resmine bakýp ne mal olduðunu anlarsýnýz: