Semih Saygýner adýna özel ýstaka

SERHAN TüRK - ÝSTANBUL / DHA 6 Aðustos 2009

Dünyanýn en büyük ýstaka üreticisi Ýtalyan Longoni firmasý, dünyanýn en pahalý seri üretim ýstakasýný Dünya þampiyonu Semih Saygýner adýna üretecek.

Semih Saygýner'in tanýtýmýndan kareler...

Dünya'nýn en büyük ýstaka üreticisi olan Longoni ile Dünya þampiyonu bilardo ustasý Semih Saygýner arasýnda anlaþma imzalandý. The Marmara Oteli'nde yapýlan imza töreniyle birlikte Türk sporcu Semih Saygýner, maçlarýna, dünyaca ünlü ýstaka üreticisi Longoni'nin ýstakalarý ile çýkacak. 1945'ten beri faliyet gösteren, 60'tan fazla ülkede ürünleri satýlan Ýtalyan ýstaka üreticisi Ýtalyan Longoni, Dünya Bilardo þampiyonu Semih Saygýner adýna üzerinde Semih Saygýner imzasý bulunan ýstakalar üretecek.

Longoni firmasýnýn dünya baþkaný Pierluigi Longoni ile Semih Saygýner arasýnda yapýlan imza töreninin ardýndan açýklamalarda bulunan Semih Saygýner, böyle bir anlaþmaya imza attýðý için çok mutlu olduðunu belirterek, "Ben bilardoya baþladýðýmda bizim mahallede bulunan marangoz bir aðabeyimiz vardý ve o bana bir ýstaka yapmýþtý. Ben de o ýstaka ile Ýstanbul'da þampiyon olmuþtum. þimdi dünyanýn en büyük firmasý ile anlaþma imzaladým. Bu benim için çok büyük bir gururdur" dedi.

Semih Saygýner, milli takým ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara ise, "Türk Milli Takýmý'ndan baþka bir milli takýmda forma giymem. Ben bu iþi para için yapmýyorum" yanýtýný verdi.

Saygýner, düzenlenen imza töreninin ardýndan yeni ýstakasýyla bir gösteri yaptý.

...