ŞİMDİ ÖMER COŞKUN HAKKINDA SİTELERDEN ALINAN BİLGİLER VE YORUMLAR DİKKATLE OKUYUN
Alıntı
Merahaba arkadaşlar! Uzun zamandır televizyon kumandasını her elime alışımda, kanallarda saat başı bir otçu amca çıkıyor ekranlara. Söylediklerinin hiçbir dayanağı olmadığı kadar, çıktığı kanallara bakarak, hitap ettiği kesimin herşeye çabucak inanabilen bir kesimden oluşuyor olması beni, bu konu başlığını açmaya itti.

İlk sıralar üç-beş ayetle süslediği terkiplerine, son sıralar cinsel güç sağlayıcı terkiplerinide ekleyen Dr(!?) Ömer Coşkun hakkında arama motorlarında edindiğim bilgileri sizlerle de paylaşmak istiyorum. Ve sizlerden ricam, lütfen, bu bilgileri eşe-dosta-tanıdıklarımıza da yollayalım.
İşte Malum Doktorun Marifetleri:

Doktor Ömer Coşkun’un tedavi sırasında meslekten men edildiği, doçentlik sınavında sahtecilik yaptığı ve defalarca ceza aldığı ortaya çıktı
Arzu Ayşe Bağrıaçık henüz 12 yaşında hayatını kaybetti. Baş ağrıları nedeniyle gittiği tıp merkezinde önce migren teşhisi konuldu.
7 ay süren tedaviye rağmen iyileşmedi. Doğum gününde fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Beyninde kötü huylu tümör belirlendi. Tedaviye rağmen gittikçe ağırlaştı. Babası son bir ümitle kızını bitkilerle şifa dağıttığını iddia eden Dr. Ömer Coşkun’a teslim etti.

’Tümörler akıyor’ dedi
Ancak, Arzu aldığı bitkisel karışımların ardından kusmaya başladı. Coşkun, “Beynindeki tümörler akıyor” diye aileyi oyaladı. Arzu 27 Haziran’da hayatını kaybetti. Acılı baba, “Kızımın ölümünden doktor olduğunu söyleyen Ömer Coşkun sorumludur” dedi. Canlı yayında bir araya geldiği doktorun “Kızının ölümünden prim yapıyor” sözleri üzerine de kendini kaybedip Coşkun’u bir yumrukta yere serdi.

Sicili ceza dolu
Doktorun sicili babanın hiç de haksız olmadığını gösteriyor: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nde görevliyken, yardımcı doçentlik için verdiği yabancı dil evrakında sahtecilik yaptığı tespit edilen Coşkun’un unvanı geri alındı ve üniversiteden uzaklaştırıldı. 2005’te Adana’ya giderek muayenehane açtı.

Tabip odasından atıldı
Aynı yıl, meslek kurallarına ve yönetmeliklere aykırı davranmaktan Adana Tabip Odası Onur Kurulu kararıyla para cezasına çarptırıldı. Bir yıl sonra da uzmanı olmadığı halde hasta tedavi etmekten ikinci soruşturma açılınca oda üyeliğinden istifa etmek zorunda kaldı. Muayenehanesini resmi olarak kapattı fakat faaliyete devam etti. Soruşturma sonunda da 3 ay meslekten men cezası aldı.

Hekimlik yapamıyor
25 Mart 2007 tarihinde alınan bu karara rağmen doktorluk yapmaya devam eden Ömer Coşkun, yasaklı olduğu bu dönemde Arzu’nun ölümüne neden olmakla suçlanıyor. Coşkun halen Adana Tabip Odası’na üye değil. Bu durumda serbest hekim olarak çalışması da yasak. “Ben doktorluk yapmıyorum, muayene etmiyorum, reçete yazmıyorum” diyerek kendini savunuyor.

30 liralık otları 600 liraya satıp umut tacirliği yaptı

Ömer Coşkun, kanseri iyileştirdiğini öne sürdüğü bir takım otlarla hastaları ve ailelerini kandırarak para kazanıyordu. Adana Tabip Odası Başkanı Osman Küçükosmanoğlu, “Ömer Coşkun, maalesef yanlış bilgilendiren bir TV programı yayınından sonra halk arasında çok güven sağladı. Siyah çay, çörek otu ve birkaç başka bitkiyle hazırladığı paketleri 600 liraya satıyor. Normal çerçilerde 20-30 liraya satılan otlar bunlar. Her hastaya aynı ilacı veriyor” dedi. Adana Valiliği de Coşkun’un faaliyetlerini takibe aldı. Şifalı bitki sattığı, “Coşkun Market” valilik kararıyla bir süre kapatıldı.

Vatan
Bu arkadaş fakülteden istifa etmiş kendisini Lokman Hekim olarak tanıtan bir EMBİRYOLOG. A dan Z'ye tüm hastalıkları özellikle KANSER'i iyileştiriyor(muş). Programa çıkardığı üç kişi de bunu destekliyor. (Birinin akciğerlerindeki diğerinin beynindeki ve son bomba göğsündeki tümör tüm kemiklerine metaztas yapmış bir kadın)

Frmtr.com alıntıdır