üEK O PİS ELLERİNİ TüRKMEN KADINININ üZERİNDEN

Kahpe ABD askerleri, kocalarını kurşuna dizdikleri Türkmen kadınlara yardım bahanesiyle sarkıntılık yapmaya başladı. Muhafazakar olduğunu iddia eden Recep ve Abdullahğtan ses çıkmıyor!

Hamile anneler bile katlediliyor

İnsani değerleri bir kenara bırakan ABD, kimyasal silahlarla Telaferği vururken diğer yandan sokak ortasında hamile kadınları hedef alıyor.

Telaferğde beklenmedik Türkmen direnişiyle karşılaşan ABD askerleri korkunç bir katliama girişti. ABD askerleri bir yandan kenti kimyasal silahlarla ve napalm bombalarıyla vururken, sokaklarda kadınlar ve çocukları vahşice öldürmekten çekinmiyor. Dün son olarak Türkmenler, ABDğnin hunharca cinayetlerine tanık oldu. ABD askerleri, hamile kadınları hedef aldı. Bölgeden gelen haberlere göre, Telaferğde hamile kadınlar sokak ortasında öldürülürken, anne karnında bebekler katlediliyor. Türkmenler, ğABD insanlık sınırını aştı. O kadar korkunç işler yapıyorlar ki, bir insanın buna dayanması mümkün değil" diyorlar.

Bu arada, ABDğlilerin kimyasal silah kullanmasının ardından, yine kendileri tarafından kentte cami imamlarına ve Telafer Hastanesi Başhekimiğne çağrı yaptırılarak sebze, meyvelerin yenmemesi ve suların kullanılmaması uyarılarında bulunuluyor ve bu yönde bildiriler dağıtılıyor.

5 BİN AİLE MUSULğA KAüTI

Diğer yandan, ABD katliamları nedeniyle kentten, 5 binden fazla ailenin Musulğa kaçtığı bildiriliyor. Musula kaçan Telaferlilerğin kalacak yer bulamadıkları, çareyi inşaat halindeki binalara sığındıkları belirtildi. Ve burada aç ve susuz kaldıkları, ailelerin çoğunun hastalıktan kırıldığı bildirildi.

üte yandan, ABDğli askerler Telaferğe yardım için gönderilen yiyecek, giyecek ve tıbbi malzemelere el koydu ve yardım konvoylarını kendi kontrolü altında bulunan Telafer hava limanına götürdü. Böylece Telaferğe yardımların önü kesildi.